Zaklejarka Cyklop CT 303 SD

Zaklejarka Cyklop CT 303 SD

Zaklejarki do kartonów Cyklop zapewniają niezawodny i wydajny proces zaklejania taśmą oraz są łatwe w konfiguracji i kontroli. Półautomatyczne zaklejarki pudełek mogą być obsługiwane oddzielnie, ale mogą być również doskonale zintegrowane z innymi maszynami Cyklop na Twojej linii pakującej.

Zaklejarka Cyklop CT 303 SD to półautomatyczna zaklejarka kartonów odpowiednia do taśm PP lub PVC o szerokości 50 mm. Maszyna jest idealnie zaprojektowana do postawienia obok stołu do pakowania. Po napełnieniu kartonu operator składa klapy i ręcznie podaje karton, po czym maszyna automatycznie zamyka dolną i górną klapę taśmą.

Maszynę można łatwo dostosować do wymaganej szerokości i wysokości kartonu za pomocą . Przenośniki boczne są napędzane jednym silnikiem, co gwarantuje jednoczesną prędkość transportu i idealne zamykanie pudełek.

Dzięki CT 303 SD możliwe jest profesjonalne zaklejanie setek paczek dziennie.

​Szybki kontakt z naszymi specjalistami technicznymi: kontakt@di-zet.pl i 501 318 315

Zaklejarka Cyklop CT 303 SD
Zaklejarka Cyklop CT 303 SD

DZV Serwis i naprawa maszyn i urządzeń pakowania końcowego

Firma DZV Serwis oferuje kompleksową obsługę w zakresie serwisu i zaopatrzenia w części zamienne szerokiej gamy urządzeń i maszyn pakujących.

​Szczegółowe zapytania z opisem, zdjęciem maszyny i/lub tabliczki znamionowej oraz specyfikacją techniczna i zapytania cenowe proszę kierować do naszego serwisu.

Szybki kontakt: 501 685 074 i biuro@dzvserwis.pl


Zapewniamy serwis i części zamienne do maszyn pakowania końcowego następujących marek:​

Serwis maszyn pakujących. DZV Serwis. Maszyny i urządzenia pakujące. Serwis, naprawa, części zamienne, wynajem, doradztwo techniczne

Systemy pakowania DI-ZET

Firma DI-ZET od 30 lat oferuje maszyny i urządzenia pakowania końcowego na polskim rynku. Nasze maszyny pracują w całej Polsce w wiodących zakładach produkcyjnych i magazynach logistycznych. Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

Oferujemy następujące produkty:

Składarki kartonów. Systemy pakowania DI-ZET